Ons Team

Kempen Advies Verzekeringsmakelaars heeft een samenwerkingsverband met Walschots Verzekeringen en Pauwels Beheer.
Een toegewijd team staat voor u klaar in onze kantoren te Turnhout-Poppel en Beerse.
Een warm welkom door een vertrouwd gezicht bij u om de hoek.

 

Luc Walschots

Bestuurder

luc@walschots.be

 

Ludo Lavrijssen

Bestuurder

Ludo@kempenadvies.be

0475/62 81 91

 

 

Bruno Wuyts

Bestuurder

Bruno@kempenadvies.be

014-27 11 76

 

Filip Lavrijssen

Adviseur Verzekeringen

Filip@kempenadvies.be

014-27 11 71

Wim Kelders

Adviseur Verzekeringen

wim@kempenadvies.be

014-82 82 20

Patrica Van Dooren

Patrica Van Dooren

Schadebeheer

schade@kempenadvies.be

014-27 11 77

Philip Schellens

Philip Schellens

Adviseur Beleggingsverzekeringen

Philip@kempenadvies.be

014-82 82 20

Koen Moonen

Adviseur verzekeringen

koen@walschots.be

 

Jef Van Deun

Adviseur verzekeringen

jef@walschots.be

 

Evi Van Akeren

Schadebeheerder

evi@walschots.be

 Monique Bax

Schadebeheerder

monique@walschots.be

 Goof Teurlings

Adviseur beleggingsverzekeringen

goof@walschots.be

 

Leo De Proost

Adviseur beleggingsverzekeringen

leo@walschots.be

 

Dalenne van Hooijdonk

Beheerder beleggingsverzekeringen

dalenne.vanhooijdonk@fintro.be

 Betty Van Tongerloo

Adviseur verzekeringen

pauwels@portima.be

 Wendy Van Otten

Commercieel adviseur

wendy.vanotten@fintro.be

Ilse Van Loock

Commercieel adviseur

ilse.vanloock@fintro.be 

 

 

Eva Tegenbos

Commercieel adviseur

Eva.Tegenbos@fintro.be

 

Monique Dresselaerts

Commercieel adviseur

monique.dresselaerts@fintro.be

 

Yves Spaepen

Commercieel adviseur

Yves.Spaepen@fintro.be 

Eddy Marijnissen

Commercieel adviseur

eddy.marijnissen@fintro.be

 

 

Liesbeth Moonen

Commercieel adviseur

liesbeth.moonen@fintro.be 

 

Christel Bauwens

Commercieel adviseur

christel.bauwens@fintro.be

 

Hans Pauwels

Zaakvoerder Beerse

hans.pauwels@fintro.be

 

Marc Rombouts

Commercieel adviseur

marc.rombouts@fintro.be